Rozwój Katowice 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

21

11-2014

piątek

Trening MK - 15.00

22

11-2014

sobota

Trening hala SP 27 - 10.00

23

11-2014

niedziela

24

11-2014

pon.

25

11-2014

wtorek

Trening hala SP 27 - 16.00

26

11-2014

środa

Trening MK - 15.30

27

11-2014

czwartek

Najnowsza galeria

Obóz sportowy w Czechach - sierpień 2014
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 33, wczoraj: 97
ogółem: 35 864

statystyki szczegółowe

Aktualności

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W ZAWIERCIU

  • autor: kobra7, 2014-11-12 22:40

W rozwinięciu  wstępny harmonogram gier zaproszonych drużyn rocznika 2003 ...


                        
                             Faza Grupowa                   
 Grupa A                                       Grupa B
 Warta Zawiercie I                         Ajax Częstochowa
 GKS Katowice                              Warta Zawiercie II
 Stadion Śląski Chorzów               Rozwój Katowice
 Gwiazda Ruda Śląska                  Górnik Zabrze

 

 

 

I Faza grupowa

Czas            Mecz Wynik
10:00 A     Warta Zawiercie I – Gwiazda Ruda Śląska  :
10:15 B      Ajax Częstochowa – Górnik Zabrze  :
10:30 A     GKS Katowice – Stadion Śl. Chorzów  :
10:45 B     Warta Zawiercie II – Rozwój Katowice  :
11:00 A     Stadion Śl. Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska  :
11:15 B     Rozwój Katowice.– Górnik Zabrze  :
11:30 A     Warta Zawiercie I – GKS Katowice         :
11:45 B     Ajax Częstochowa - Warta Zawiercie II   :
12:00 A     GKS Katowice – Gwiazda Ruda Śląska  :
12:15 B      Warta Zawiercie II – Górnik Zabrze  :
12:30 A      Stadion Śl. Chorzów – Warta Zawiercie I  :
12:45 B      Rozwój Katowice – Ajax Częstochowa  :


PODZIAŁ NA LIGI - WIOSNA 2015

  • autor: kobra7, 2014-11-06 19:07

AKTUALNY PODZIAŁ NA LIGI - WIOSNA 2015:

 

I LIGA:

1. MOSiR Jastrzębie Zdrój (prawdopodobieństwo awansu - 99,9 %)
2. MKS Zaborze Zabrze
3. Raków Częstochowa
4. Zagłębie Sosnowiec)
5. Iskra Pszczyna
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała
7. GKS Katowice
8. MKS Żory (prawdopodobieństwo awansu - 60 %)

 

II LIGA:

1. Odra Wodzisław Śląski (ZAPEWNIONY AWANS)
2. Rekord Bielsko-Biała (ZAPEWNIONY AWANS)
3. Ajaks Częstochowa (ZAPEWNIONY AWANS)
4. Trójka Tarnowskie Góry (ZAPEWNIONY AWANS)
5. Piast Gliwice (ZAPEWNIONY AWANS)
6. Skra Częstochowa (ZAPEWNIONY AWANS)
7. Gol Bieruń (ZAPEWNIONY AWANS)
8. Lukam Skoczów (ZAPEWNIONY AWANS ,ciągle szansa na I Ligę)

 

III LIGA:

III LIGA "A" (grupa - Sosnowiec ,Katowice ,Tychy):

1. MUKP Dąbrowa Górnicza (brak szans na awans)
2. Warta Zawiercie (brak szans na awans)
3. Rozwój Katowice (brak szans na awans)
4. Gwiazda Ruda Śląska (brak szans na awans)
5. Sarmacja Będzin (brak szans na awans)
6. GKS Tychy (brak szans na awans)
7. MOSM Tychy (brak szans na awans)
8. Leśnik Kobiór (brak szans na awans)
9. Józefka Chorzów (brak szans na awans)



Mecz , 01:00

Ostatnie spotkanie

Rozwój Katowice 2:5 Józefka Chorzów
2014-11-08, 09:30:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Sarmacja Będzin 0:3 Warta Zawiercie
SRS Gwiazda Ruda Śląska 1:12 GKS Katowice
MUKP Dąbrowa Górnicza 1:5 Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice 2:5 Józefka Chorzów

Buttony

Reklama